Wnętrze z pracą Wojtka Brewki, S_pokój, akryl, spray na płótnie, 120 x 200 cm, 2016 Przejdź do szczegółów pracy

Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Page 1: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Wojtka Brewki, S_pokój, akryl, spray na płótnie, 120 x 200 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 2: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Doroty Zych-Charaziak, Pojedynek, olej na płótnie, 110 x 140 cm, 2017

Przejdź do szczegółów pracy

Page 3: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Magdaleny Karwowskiej, Miasto 100, akryl i technika własna na płótnie, 100 x 130 cm, 2017

Przejdź do szczegółów pracy

Page 4: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Dominika Smolika, Ogród rozkoszy ziemskich, akryl na płótnie, 110 x 160 cm, 2017

Przejdź do szczegółów pracy

Page 5: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Jakuba Godziszewskiego, Sen VI, olej na płótnie, 80 x 60 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 6: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Inez White, Irysy, olej na płótnie, 60 x 60 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 7: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Arkadiusz Mężyńskiego, Mokotowska, olej na płótnie, 100 x 120 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 8: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Marty Bieleckiej, Waterland – Water surface, akryl na płótnie, 80 x 100 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 9: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Borysa Michalika, Koniec drogi..., pastel na papierze, 50 x 70 cm, 2017

Przejdź do szczegółów pracy

Page 10: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Olka Myjaka, Portret w czerwieni, olej na płótnie, 100 x 140 cm, 2010

Przejdź do szczegółów pracy

Page 11: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Kamili Karst, Siwy I, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 70 cm, 2014

Przejdź do szczegółów pracy

Page 12: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Magdaleny Solich, Bez tytułu, olej na płótnie, 100 x 100 cm, 2015

Przejdź do szczegółów pracy

Page 13: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Moniki Mrowiec, Obserwatorium, akryl i pasta dekoracyjna na płótnie, 90 x 120 cm, 2017

Przejdź do szczegółów pracy

Page 14: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Sabiny Marii Grzyb, Dwie skały, szmaragd i galeon, akryl, technika własna, 100 x 120 cm, 2017

Przejdź do szczegółów pracy

Page 15: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Zuzanny Jankowskiej, Uprzejmie donoszę, akryl na płótnie, 100 x 100 cm, 2017

Przejdź do szczegółów pracy

Page 16: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Anny Witek, Immature, olej, akryl na płótnie, 120 x 100 cm, 2017

Przejdź do szczegółów pracy

Page 17: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Dominique Kleinera, Danseuse, olej na płótnie, 45 x 33 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 18: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Jana Dubrowina, Hortensje, olej na płótnie, 50 x 50 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 19: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Jana Bonawentury Ostrowskiego, Dziewczyna z pawiem, olej na płótnie, 70 x 60, 2017 Przejdź do szczegółów pracy

Page 20: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Arkadiusza Andrejkowa, Glans XIII, olej, spray na płótnie, 90 x 100 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 21: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Wnętrze z pracą Krzysztofa Kizlicha, Coat, drewno, brąz, 50 x 13 x 17 cm, 2016

Przejdź do szczegółów pracy

Page 22: Prace z XIV Aukcji Nowej Sztuki we wnętrzach – wizualizacja

Uwaga: formaty prac na wizualizacjach mogą różnić się od rzeczywistych

więcej prac na www.artinhouse.pl

prace dostępne na XIV aukcji nowej sztuki 3.03.2017, godz. 19.30

galeria officyna art & design al. jerozolimskie 107, warszawa