Volám sa Claudia OravcováVolám sa Claudia Oravcová Narodila som sa 8.10.1997 v Narodila som sa 8.10.1997 v

Topoľčanoch Topoľčanoch Do svojich štyroch rokov som bývala Do svojich štyroch rokov som bývala

v Topoľčanochv Topoľčanoch Momentálne bývam v PiešťanochMomentálne bývam v Piešťanoch

Ja a tenisJa a tenis

Tenis hrám od svojich Tenis hrám od svojich šiestich rokovšiestich rokov

Začínala som na Začínala som na kurtoch v Piešťanochkurtoch v Piešťanoch

Za TK kúpele Za TK kúpele Piešťany hrám Piešťany hrám doterazdoteraz

Momentálne patrím Momentálne patrím do kategórie do kategórie dorastenkydorastenky

Moje najväčšie úspechyMoje najväčšie úspechy

Reprezentant do 12,13 rokovReprezentant do 12,13 rokov Športovec roka v kategórii Žiaci v Športovec roka v kategórii Žiaci v

Trnavskom krajiTrnavskom kraji

Page 9: Ja a môj šport

Turnajové úspechyTurnajové úspechy

Finalistka MSR Finalistka MSR Víťazka Babolat Kids cup Víťazka Babolat Kids cup Víťazka turnajov triedy A a BVíťazka turnajov triedy A a B

Page 10: Ja a môj šport

Môj obľúbený tenistaMôj obľúbený tenista

Novak DjokovičNovak Djokovič Roger FedererRoger Federer Victoria AzarenkaVictoria Azarenka

Page 11: Ja a môj šport

Môj najzábavnejší Môj najzábavnejší zážitokzážitok

Turnaj v Zlatých Moravciach, hrala som Turnaj v Zlatých Moravciach, hrala som kategóriu mladšie žiačky, moja súperka sa kategóriu mladšie žiačky, moja súperka sa rozplakala hneď ako sa dozvedela s kým rozplakala hneď ako sa dozvedela s kým ide hrať lebo sa ma bála a plakala celý ide hrať lebo sa ma bála a plakala celý zápas . zápas .

Page 12: Ja a môj šport

Môj najhorší zážitokMôj najhorší zážitok

Turnaj v Rumunsku, kde som hrala v Turnaj v Rumunsku, kde som hrala v 30°C, po troch hodinách som mala 4-30°C, po troch hodinách som mala 4-1 v treťom sete a prehrala som 6-7. 1 v treťom sete a prehrala som 6-7.

V roku 2013 sa mi stalo ešte niečo V roku 2013 sa mi stalo ešte niečo horšie, v semifinále som viedla 5:0 v horšie, v semifinále som viedla 5:0 v treťom sete a prehrala som 5:7.treťom sete a prehrala som 5:7.

Page 13: Ja a môj šport