20
Урок 51 Тема: Pets and Animals. Lesson 1. Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати тварин; повідомляти про домашнього улюбленця; запитувати та відповідати про наявність домашнього улюбленця; співати пісню; описувати тварин; тренувати дієслово “Have got \ has gotPresent Simple у реченнях; вивчити новий звук [s] та тренувати його у читанні слів та речень. Мовний матеріал: Have you got a pet? Yes, I have. Its name is …, pet, turtle, hamster, clever. Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новим звуком та новими лексичними одиницями. Хід уроку: 1. Початок уроку 1.1 Привітання Вчитель вітається з учнями та запитує їх про їх домашніх улюбленців. Діти розповідають про тварин та описують їх. 1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка Учні розглядають флеш – карти з тваринками та згадують їх звуки. Bow wow, says the dog, Mew, mew, says the cat, Grunt, grunt, says the hog, And squeak goes the rat. Tu-whu, says the owl, Caw, caw, says the crow, Quack, quack, says the duck, And what cuckoos say you know. 2. Основна частина уроку 2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 7, Lesson 1, ex. 1 p.98) Учні розглядають малюнок до вправи та описують його (скільки тваринок зображені, хто має домашнього улюбленця, описують кольори). Учні слухають, показують та повторюють. Учні волонтери самостійно зачитують слова вправи. Учні голосують за найкращу тваринку для дому.

Teachers book5

  • Upload
    -

  • View
    163

  • Download
    0

Embed Size (px)

Citation preview

Урок 51

Тема: Pets and Animals. Lesson 1.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати тварин; повідомляти про

домашнього улюбленця; запитувати та відповідати про наявність

домашнього улюбленця; співати пісню; описувати тварин; тренувати

дієслово “Have got \ has got” Present Simple у реченнях; вивчити новий звук

[s] та тренувати його у читанні слів та речень.

Мовний матеріал: Have you got a pet? Yes, I have. Its name is …, pet, turtle,

hamster, clever.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з новим

звуком та новими лексичними одиницями.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про їх домашніх улюбленців. Діти

розповідають про тварин та описують їх.

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні розглядають флеш – карти з тваринками та згадують їх звуки.

Bow – wow, says the dog,

Mew, mew, says the cat,

Grunt, grunt, says the hog,

And squeak goes the rat.

Tu-whu, says the owl,

Caw, caw, says the crow,

Quack, quack, says the duck,

And what cuckoos say you know.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 7, Lesson 1,

ex. 1 p.98)

Учні розглядають малюнок до вправи та описують його (скільки

тваринок зображені, хто має домашнього улюбленця, описують

кольори).

Учні слухають, показують та повторюють. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи.

Учні голосують за найкращу тваринку для дому.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 7, Lesson 1, ex.2 p.98)

Учні розглядають малюнок та описують які предмети вони бачать, де

знаходяться діти, що вони роблять.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює утворення розповідних, заперечних та питальних

речень з дієсловом “have got” y Present Simple.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 51)

Учні шукають слова. Можна дати певний час на це завдання.

Учні закінчують речення та вписують слова.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати речення.

Учні разом читають речення.

2.4 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 7, Lesson 1, ex. 3 p.99)

Вчитель разом з учнем – волонтером зачитують приклад діалогу у

підручнику. Учні слухають та повторюють.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати діалоги.

Учні в групах роблять підсумки та говорять результати на клас.

Name Dog Cat Fish Parrot Turtle Hamster Other

animals

2.5 Вивчення пісні (PB, Unit 7, Lesson 1, ex. 4 p.99)

Учні слухають пісню та слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює та демонструє на флеш – картах нові слова.

Учні в парах співають пісню.

Учні – волонтери індивідуально, в парах чи групах співають та

демонструють пісню.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 7, Lesson 1, ex. 5 p.99)

1. Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює новий звук.

2. Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

3. Учні волонтери зачитують слова самостійно.

4. Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

2.7 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2 p.51)

Учні разом зачитують питання.

Учні самостійно записують власні відповіді. Учні в парах

демонструють діалоги (питання та відповіді).

Вчитель разом з учнями перевіряє правильність виконання. Учні

розповідають про своїх партнерів.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають

нове слово, яке їм найбільше сподобалося на уроці та навпаки.

Домашнє завдання

(PB, Unit 7, Lesson 1, ex. 4 p. 99)

Учні вивчають пісню, співають її та демонструють тваринок про яких

співають.

Урок 52

Тема: Pets and Animals. Lesson 2.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати тварин та описувати їх;

повідомляти про домашнього улюбленця; запитувати та відповідати про

наявність домашнього улюбленця; розповідати вірш; описувати тварин;

тренувати дієслово “Have got \ has got” Present Simple у реченнях; повторити

вживання присвійного відмінка.

Мовний матеріал: It has got a long tail and a small head. Rabbit’s tail is short,

body, tail.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з

новими лексичними одиницями.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про їх домашніх улюбленців. Діти

розповідають про тварин та описують їх. Учні описують яку тваринку вони б

хотіли мати в майбутньому.

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні співають пісню з попереднього уроку.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 7, Lesson 2,

ex. 1 p.100)

Учні розглядають малюнок до вправи та описують його.

Учні слухають, показують та повторюють. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи.

Учні – волонтери ще раз називають слова.

2.2 Закріплення лексичних одиниць (PB, Unit 7, Lesson 2, ex.2 p.100)

Учні за допомогою флеш – карт повторюють вивчені лексичні одиниці.

Вчитель зачитує приклад опису малюнка. Учні слухають та

повторюють.

Учні складають власні речення про решту малюнків за зразком

вчителя.

Учні записують речення у зошит.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 52)

Учні шукають слова. Можна дати певний час на це завдання.

Учні з’єднують слова з малюнками.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати слова.

Учні разом читають слова.

2.4 Говоріння (PB, Unit 7, Lesson 2, ex. 3 p.100)

Вчитель робить опис домашньої тваринки за зразком у підручнику.

Учні слухають та слідкують. Учень – волонтер повторює опис

повністю.

Учні в парах складають описи за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати свої описи.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 52)

Учні шукають слова. Можна дати певний час на це завдання.

Учні з’єднують слова з анаграмами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати слова.

Учні разом читають слова.

2.6 Вивчення вірша (PB, Unit 7, Lesson 2, ex. 4 p.101)

Учні слухають вірш та слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює та демонструє на флеш – картах незрозумілі для

учнів слова.

Учні в парах розповідають вірш.

Учні – волонтери індивідуально, в парах чи групах розповідають та

демонструють вірш.

2.7 Розвиток навичок читання (PB, Unit 7, Lesson 2, ex. 5 p.101)

1. Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

2. Учні волонтери зачитують речення самостійно.

3. Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

2.8 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 3 p.52)

Учні разом зачитують слова.

Учні самостійно малюють тваринку, називають частини тіла, з’єднують

слова з малюнком.

Учні в групах порівнюють власні малюнки та перевіряють вправу.

Учні обирають учня, котрий найкраще виконав завдання.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

описати тваринок.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні говорять про

те, що їм сподобалося \ не сподобалося на уроці.

Домашнє завдання

(PB, Unit 7, Lesson 2, ex. 6 p. 101)

Учні переписують речення та вставляють пропущені слова.

Урок 53

Тема: Pets and Animals. Lesson 3.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати тварин; повідомляти про

домашнього улюбленця; запитувати та відповідати про наявність

домашнього улюбленця; грати в гру; описувати тварин; тренувати дієслово

“Have got \ has got” Present Simple у реченнях; вивчити нові звуки [g], [e], [dʒ]

та тренувати їх у читанні слів та речень.

Мовний матеріал: My Teddy has not got hair, dark, blond, monster, long.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з

новими звуками та новими лексичними одиницями.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про їх домашніх улюбленців. Діти

розповідають про тварин та описують їх. Учитель читає вірш, учні

повторюють за ним по рядку, потім – повністю.

Hello

Hello, hello, hello!

And how are you, how are you?

I’m fine! I’m fine!

And I hope that you are too

1.2 Введення в іншомовне середовище

T: So a pet is an animal that lives in your house or flat. Look at the pictures and

help me to divide them into pets and wild animals.

Учитель показує по черзі малюнки із зображеннями диких і домашніх

тварин.

T: Is it a pet \ wild animal? Which of these pets would you like to have at home?

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 7, Lesson 3,

ex. 1 p.102)

Учні розглядають малюнки до вправи та описують їх (скільки тваринок

зображені, де вони живуть, описують кольори).

Учні слухають, показують та повторюють. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи.

Учні голосують за найкращу тваринку для зоопарку.

2.2 Діалогічне мовлення (PB, Unit 7, Lesson 3, ex. 2 p.102)

Вчитель разом з учнем – волонтером зачитують приклад діалогу у

підручнику. Учні слухають та повторюють.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати діалоги.

Учні в групах роблять підсумки та говорять результати на клас.

2.3 Аудіювання (PB, Unit 7, Lesson 3, ex.3 p.102)

Учні розглядають малюнок та описують що вони бачать, де

знаходяться діти, що вони роблять.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює утворення розповідних, заперечних та питальних

речень з дієсловом “have got” y Present Simple.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком про решту тваринок, які

вони вивчили на уроці.

2.4 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1, 2 p. 53)

Учні шукають слова. Можна дати певний час на це завдання.

Учні з’єднують слова з відповідними звуками. Учні разом

зачитують слова та перевіряють.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати слова.

Учні в парах читають речення. Учні самостійно обирають

правильний варіант (правда \ неправда). Учні в парах

обговорюють свій вибір.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів зачитати речення та відповіді.

Учні перевіряють вправу в групах. Вчитель допомагає за

необхідністю.

2.5 Гра (PB, Unit 7, Lesson 3, ex. 4 p.103)

Вчитель разом з учнем – волонтером зачитують приклад діалогу у

підручнику. Учні слухають та повторюють.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати діалоги.

Учні – волонтери демонструють власні діалоги.

2.6 Фонетична зарядка. Розвиток навичок читання (PB, Unit 7, Lesson 3,

ex. 5 p.103)

1. Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює нові звуки.

2. Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

3. Учні волонтери зачитують слова самостійно.

4. Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають

нове слово, яке їм найбільше сподобалося на уроці та навпаки.

Домашнє завдання

(WB, ex. 3 p.53)

Учні заповнюють пропуски у словах відповідними літерами.

Урок 54

Тема: Pets and Animals. Lesson 4.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати тварин та описувати їх,

говорити про їх вміння та можливості; повідомляти про домашнього

улюбленця; повторити вживання множини іменників; описувати тварин;

тренувати дієслово “Have got \ has got” Present Simple у реченнях; вивчити та

тренувати у читанні звук [f].

Мовний матеріал: What animals are these? They are … Сan they swim?

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з

новими лексичними одиницями та звуком.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Учні хором розповідають вірш – привітання з попереднього уроку.

1.2 Введення в іншомовне середовище

Учні грають в гру «Саймон каже», демонструючи тварин.

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 7, Lesson 4, ex. 1 p.104)

Учні розглядають малюнок до вправи та описують його.

Учні слухають, показують та повторюють. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи (в групах -3).

Учні – волонтери ще раз демонструють діалоги на середині класу.

2.2 Діалогічне мовлення (PB, Unit 7, Lesson 4, ex.2 p.104)

Учні за допомогою флеш – карт повторюють вивчені лексичні одиниці.

Вчитель зачитує приклад діалогу разом з учнем – волонтером. Учні

слухають та повторюють.

Учні складають власні діалоги про решту малюнків за зразком вчителя.

Вчитель просить продемонструвати діалоги.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 54)

Учні називають слова. Можна дати певний час на це завдання.

Учні разом зачитують приклад.

Учні самостійно утворюють запитання та відповіді.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати слова.

2.4 Говоріння (PB, Unit 7, Lesson 4, ex. 3 p.105)

Вчитель разом з учнем – волонтером зачитують приклад діалогу у

вправі.

Учні в парах складають описи за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати свої описи.

2.5 Розвиток навичок письма

2.6 Вивчення вірша

Mary had a little lamb

Mary had a little lamb,

Little lamb, little lamb.

Mary had a little lamb,

Its hair was white as snow.

And everywhere that Mary went,

Mary went, Mary went,

And everywhere that Mary went,

The lamb was sure to go.

It followed her to school one day,

School one day, school one day.

It followed her to school one day,

Which was against the rules.

It made the children laugh and play,

Laugh and play, laugh and play.

It made the children laugh and play,

To see the lamb at school.

Учні слухають та повторюють рухи за вчителем.

Учні демонструють вірш та розповідають частинами (повторюючи за

вчителем).

2.7 Фонетична зарядка (PB, Unit 7, Lesson 4, ex. 4 p.105)

1. Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює новий звук та

словосполучення від якого він утворюється..

2. Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

3. Учні волонтери зачитують слова самостійно.

4. Вчитель повторює з учнями утворення множини іменників та

правила читання закінчень.

5. Вчитель читає слова у множині, учні слухають та повторюють.

Учні – волонтери зачитують слова.

6. Учні зачитують слова в парах, індивідуально та разом.

2.8 Закріплення граматичного матеріалу (WB, ex. 2 p. 55)

Учні називають слова. Можна дати певний час на це завдання.

Учні самостійно записують слова у відповідну колонку.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати слова.

Учні перевіряють вправу у парах.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні говорять про

те, що їм сподобалося \ не сподобалося на уроці.

Домашнє завдання

(WB, ex. 3 p. 55)

Учні читають речення, відгадують тваринку, малюють її та записують

речення.

Урок 55

Тема: Pets and Animals. Lesson 5.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці; називати тварин; описувати тварин;

тренувати дієслово “Have got \ has got” Present Simple у реченнях; повторити

утворення множини іменників; вивчити та закріпити на вправах граматичні

структури “this – these; that – those”.

Мовний матеріал: I can see …I like lions. I do not like crocodiles, rhino, strong,

fat, angry, beautiful.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з

новими лексичними одиницями.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про їх улюблених диких тварин.

1.2 Введення в іншомовне середовище. Фонетична розминка

Учні розглядають флеш – карти з тваринками та згадують їх звуки.

Bow – wow, says the dog,

Mew, mew, says the cat,

Grunt, grunt, says the hog,

And squeak goes the rat.

Tu-whu, says the owl,

Caw, caw, says the crow,

Quack, quack, says the duck,

And what cuckoos say you know.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 7, Lesson 5,

ex. 1 p.106)

Учні розглядають малюнок до вправи та описують його.

Учні слухають, показують та повторюють слова. Учні – волонтери

самостійно зачитують слова вправи.

Учні складають власні речення – описи з новими словами.

Учні голосують за найкращу тваринку для зоопарку.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 7, Lesson 5, ex.2 p.106)

Учні розглядають малюнок та описують які предмети вони бачать, де

знаходяться діти, що вони роблять.

Вчитель запитує учнів про те, яких вони тваринок люблять, а яких – ні і

чому.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює утворення речень y Present Simple.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 56)

Учні шукають слова. Можна дати певний час на це завдання.

Учні з’єднують слова з анаграмами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати слова.

Учні разом читають слова.

2.4 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 7, Lesson 5, ex. 3 p.107)

Вчитель зачитує приклад опису у підручнику. Учні слухають та

повторюють.

Учні в парах складають описи за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати речення.

Учні в групах роблять підсумки та говорять результати на класс

(Скільки учні яких тваринок люблять та навпаки).

2.5 Розвиток навичок читання (PB, Unit 7, Lesson 5, ex. 4 p.107)

Вчитель запитує учні про те, що і кого вони можуть побачити в

зоопарку. Учні розповідають чи люблять вони ходити до зоопарку та як

часто та з ким вони туди ходять.

Учні слухають вправу, слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює та демонструє на флеш – картах нові слова.

Учні в парах зачитують вправу.

Учні – волонтери індивідуально, в парах чи групах співають та

демонструють вправу.

Учні малюють малюнок про прочитане. Учні в групах порівнюють

власні малюнки та обирають найкраще виконані роботи.

2.6 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2 p.56)

Вчитель за допомогою флеш – карт та власних речень пояснює

вживання “this – these; that – those”.

Учні утворюють власні речення з новими граматичними структурами.

Учні разом зачитують речення - приклади.

Учні самостійно записують власні відповіді. Учні в парах

демонструють речення.

Вчитель разом з учнями перевіряє правильність виконання.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(PB, Unit 7, Lesson 5, ex. 5 p. 107)

Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 56

Тема: Pets and Animals. Lesson 6.

Цілі: закріпити нові лексичні одиниці; називати тварин; описувати тварин;

тренувати дієслово “Have got \ has got” Present Simple у реченнях; вивчити

утворення запитань у Present Simple; повторити утворення множини

іменників; розвивати навички читання у ролях.

Мовний матеріал: These are zebras.Do you like monkeys? Yes, I do. / No, I do

not.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з

тваринами.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та заохочує їх описати улюблених диких тварин.

1.2 Введення в іншомовне середовище.

Учні розглядають флеш – карти з тваринками та називають їх.

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 7, Lesson 6, ex.1 p.108)

Учні розглядають малюнок та описують що вони бачать, де

знаходяться діти, що вони роблять.

Вчитель пояснює утворення запитання та коротких відповідей у Present

Simple.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Учні демонструють в парах діалог.

Учні в парах складають діалоги за зразком про інших тваринок.

Учні демонструють власні діалоги на клас.

2.2 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 57)

Учні самостійно читають запитання та записують відповіді до

них.

Учні в парах запитують та відповідають на запитання вправи.

Учні розповідають про свої вподобання та про вподобання

партнерів.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати речення.

2.3 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 7, Lesson 6, ex. 2 p.108)

Вчитель разом з учнем – волонтером зачитують приклад діалогу в

підучнику. Учні слухають та повторюють.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати речення.

Учні в групах роблять підсумки та говорять результати на класс

(Скільки учнів яких тваринок люблять та навпаки).

2.4 Розвиток навичок читання (PB, Unit 7, Lesson 6, ex. 3 p.109)

Вчитель запитує учні про те, що і кого вони можуть побачити в

зоопарку. Учні описують малюнки вправи.

Учні слухають вправу, слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює та демонструє на флеш – картах нові слова.

Учні в ролях театралізовано зачитують вправу.

2.5 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2 p.57)

Вчитель пояснює значення “true \ false”.

Учні самостійно зачитують речення та записують відповідні літери.

Учні в парах порівнюють свої відповіді.

Вчитель разом з учнями перевіряє правильність виконання.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(PB, Unit 7, Lesson 6, ex. 3 p. 109)

Учні читають вправу вдома.

Урок 57

Тема: Pets and Animals. Now I can. Lesson 7.

Цілі: повторити нові лексичні одиниці; називати тварин; повторити та

закріпити граматичний матеріал; повторити утворення множини іменників;

розвивати навички читання; розповідати про свою тваринку.

Мовний матеріал: Dolphin

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш-карти з

тваринами та граматичним матеріалом.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та заохочує їх описати улюблених тварин їх

друзів та родини.

1.2 Введення в іншомовне середовище.

Учні співають улюблену пісню чи розповідають улюблений вірш розділу.

2. Основна частина уроку

2.1 Говоріння (PB, Unit 7, Lesson 7, ex.1 p.110)

Вчитель повторює граматичний матеріал розділу.

Учні розглядають малюнки та зачитують приклад у вправі.

Учні в парах складають речення - описи за зразком про інших

тваринок.

Учні демонструють власні описи на клас.

Учні малюють свою улюблену тваринку та описують її.

2.2 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 58)

Учні разом зачитують слова у рамочці.

Учні самостійно читають речення та записують слова.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих

учнів продемонструвати вправу, зачитати речення.

2.3 Розвиток навичок читання (PB, Unit 7, Lesson 7, ex. 2 p.110)

Вчитель запитує учнів про те, які тваринки можуть бути домашніми

улюбленцями і чому, чому ні?

Учні слухають вправу, слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює та демонструє на флеш – картах нові слова.

Учні зачитують вправу індивідуально, в парах чи разом.

2.4 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 7, Lesson 7, ex. 3 p.111)

Учні розглядають малюнки та називають тваринок, які вони там бачать.

Вчитель разом з учнем – волонтером зачитують приклад діалогу в

підучнику. Учні слухають та повторюють.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати речення.

Учні в групах роблять підсумки та говорять результати на класс

(Скільки учні яких тваринок люблять і чому та навпаки).

2.5 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2 p.58)

Учні самостійно розв’язують кросворд.

Учні в парах перевіряють вправу.

Вчитель перевіряє правильність виконання, допомагає за необхідністю

та просить окремих учнів зачитати слова.

Учні читають слова – відповіді разом.

2.6 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 7, Lesson 7, ex. 4 p.111)

Вчитель пояснює, що учні в парах загадують тваринку, але не

називають її. Учень запитує свого партнера про тваринку та

намагається вгадати та назвати її. Той, хто першим відгадає –

перемагає.

Вчитель разом з учнем – волонтером зачитують приклад діалогу в

підучнику. Учні слухають та повторюють.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати речення.

Учні в групах роблять підсумки.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(PB, Unit 7, Lesson 7, ex. 5 p. 111)

Учні записують, малюють та розповідають про свою тваринку за зразком

вправи.