Uplatni računi (za određena javna davanja) 7/16 Propisi Uplatni računi (za određena javna davanja) Uplatni računi: Porez na dohodak Porez na dobit Članarina turističkim zajednicama

  • View
    231

  • Download
    8

Embed Size (px)

Text of Uplatni računi (za određena javna davanja) 7/16 Propisi Uplatni računi (za određena javna...

  • 133

    7/16

    Pro

    pis

    i

    Uplatni rauni(za odreena javna davanja)

    Uplatni rauni: Porez na dohodak Porez na dobit lanarina turistikim zajednicama Doprinos Hrvatskoj obrtnikoj komori (HOK) u paualnom iznosu Spomenika renta na ostvarene prihode Porez na potronju

    POREZ NA DOHODAK

    GRAD/OPINA IBAN

    ANDRIJAEVCI HR1910010051700112008

    ANTUNOVAC HR8410010051700212009

    BABINAGREDA HR3110010051700312000

    BAKAR HR4210010051700412003

    BALEVALLE HR6410010051700512002

    BARBAN HR4810010051700612006

    BARILOVI HR9710010051700712004

    BAKA HR6510010051700812005

    BAKAVODA HR7110010051700912001

    BEBRINA HR4410010051701012009

    BEDEKOVINA HR8810010051701112000

    BEDENICA HR8710010051755012008

    BEDNJA HR0210010051701212003

    BELIMANASTIR HR2410010051701312002

    BELICA HR5710010051701512004

    BELIE HR2510010051701612005

    BENKOVAC HR3110010051701712001

    BEREK HR5810010051701812007

    BERETINEC HR2610010051701912008

    BIBINJE HR5910010051702012003

    BILICE HR5010010051762112007

    BILJE HR8110010051702112002

    BIOGRADNAMORU HR6510010051702212006

    BISKUPIJA HR4810010051731012000

    BISTRA HR5910010051754712006

    BIZOVAC HR1710010051702312004

    POREZ NA DOHODAK

    GRAD/OPINA IBAN

    BJELOVAR HR8210010051702412005

    BLATO HR8810010051702512001

    BOGDANOVCI HR1810010051702612007

    BOL HR8310010051702712008

    BOROVO HR9510010051702912000

    BOSILJEVO HR3610010051703012002

    BONJACI HR6910010051703212004

    BRCKOVLJANI HR3710010051703312005

    BRDOVEC HR4310010051703412001

    BRELA HR5410010051707712007

    BRESTOVAC HR7010010051703512007

    BREZNICA HR3810010051703612008

    BREZNIKIHUM HR8310010051715112003

    BRINJE HR0610010051703712009

    BRODMORAVICE HR5010010051703812000

    BRODSKISTUPNIK HR6110010051703912003

    BRTONIGLAVERTENEGLIO HR2910010051704012004

    BUDININA HR9410010051704112005

    BUJEBUIE HR0310010051704212001

    BUKOVLJE HR2910010051756712007

    BUZET HR3010010051704312007

    CERNA HR9510010051704412008

    CERNIK HR1010010051704612000

    CEROVLJE HR2110010051704712003

    CESTICA HR4310010051704812002

    CETINGRAD HR2710010051704912006

  • 134

    7/16

    Uplatni rauni (za odreena javna davanja)

    Pro

    pis

    i

    POREZ NA DOHODAK

    GRAD/OPINA IBAN

    CISTAPROVO HR6010010051705012001

    CIVLJANE HR8710010051705112007

    CRES HR5510010051705212008

    CRIKVENICA HR2310010051705312009

    CRNAC HR6710010051705412000

    ABAR HR7810010051705512003

    AINCI HR0310010051705612002

    AAVICA HR8410010051705712006

    AGLIN HR3610010051705812004

    AKOVEC HR1510010051706012008

    AVLE HR8010010051706112009

    AZMA HR3810010051706312003

    EMINAC HR6010010051706412002

    EPIN HR4410010051706512006

    DARDA HR9310010051706612004

    DARUVAR HR6110010051706712005

    DAVOR HR6710010051706812001

    DEKANOVEC HR9710010051760312005

    DELNICE HR9410010051706912007

    DESINI HR8410010051707012000

    DEANOVAC HR9510010051707112003

    DICMO HR2010010051707212002

    DOBRINJ HR5310010051707412004

    DOMAINEC HR2110010051707512005

    DONJADUBRAVA HR2210010051707812008

    DONJAMOTIINA HR2710010051757612009

    DONJASTUBICA HR8710010051707912009

    DONJAVOA HR6610010051708012006

    DONJIANDRIJEVCI HR1810010051708112004

    DONJIKRALJEVEC HR8310010051708212005

    DONJIKUKURUZARI HR8910010051708312001

    DONJILAPAC HR1910010051708412007

    DONJIMIHOLJAC HR5210010051708612009

    DONJIVIDOVEC HR3210010051708912002

    DRAGALI HR9410010051756812008

    DRAGANI HR4310010051709012005

    DRA HR4910010051709112001

    DRENOVCI HR7610010051709212007

    DRENJE HR1210010051709412009

    DRNI HR5610010051709512000

    DRNJE HR6710010051709612003

    DUBRAVA HR8910010051709712002

    DUBRAVICA HR7610010051754912005

    DUBROVAKOPRIMORJE HR2510010051759812005

    DUBROVNIK HR7310010051709812006

    POREZ NA DOHODAK

    GRAD/OPINA IBAN

    DUGARESA HR2510010051709912004

    DUGIRAT HR4710010051710012003

    DUGOSELO HR6910010051710112002

    DUGOPOLJE HR3110010051758512000

    DVOR HR5310010051710212006

    AKOVO HR0510010051710312004

    ELEKOVEC HR7010010051710412005

    ULOVAC HR7610010051710512001

    URENOVAC HR0610010051710612007

    UREVAC HR7110010051710712008

    URMANEC HR3910010051710812009

    ERDUT HR2410010051711012002

    ERNESTINOVO HR0810010051711112006

    ERVENIK HR2510010051711312005

    FARKAEVAC HR3110010051711412001

    FAANAFASANA HR8710010051761912006

    FERDINANDOVAC HR5810010051711512007

    FERIANCI HR2610010051711612008

    FUNTANAFONTANE HR6410010051762912005

    FUINE HR9110010051711712009

    GALOVAC HR9010010051757112004

    GARIN HR3810010051711812000

    GARENICA HR4910010051711912003

    GENERALSKISTOL HR1710010051712012004

    GLINA HR8210010051712112005

    GOLA HR8810010051712212001

    GORIAN HR1810010051712312007

    GORJANI HR8310010051712412008

    GORNJARIJEKA HR0610010051761812002

    GORNJASTUBICA HR5110010051712512009

    GORNJAVRBA HR6210010051756912009

    GORNJIBOGIEVCI HR0910010051712712003

    GORNJIKNEGINEC HR1510010051712912006

    GORNJIMIHALJEVEC HR0610010051760412001

    GOSPI HR4810010051713012001

    GRAAC HR7510010051713112007

    GRAIE HR4310010051713212008

    GRADAC HR5510010051713412000

    GRADEC HR6610010051713512003

    GRADINA HR8810010051713612002

    GRADITE HR7210010051713712006

    GRONJANGRISIGNANA HR2410010051713812004

    GRUBINOPOLJE HR8910010051713912005

    GUNDINCI HR0310010051714012008

    GUNJA HR6810010051714112009

  • 135

    7/16

    Uplatni rauni (za odreena javna davanja)

    Pro

    pis

    i

    POREZ NA DOHODAK

    GRAD/OPINA IBAN

    GVOZD HR3410010051751012003

    HERCEGOVAC HR4810010051714412002

    HLEBINE HR3210010051714512006

    HRAINA HR8110010051714612004

    HRVACE HR5510010051714812001

    HRVATSKADUBICA HR8210010051714912007

    HRVATSKAKOSTAJNICA HR7210010051715012000

    HUMNASUTLI HR0810010051715212002

    HVAR HR8910010051715312006

    ILOK HR4110010051715412004

    IMOTSKI HR0910010051715512005

    IVANEC HR1510010051715612001

    IVANIGRAD HR1010010051715812008

    IVANKOVO HR7510010051715912009

    IVANSKA HR0610010051716112004

    JAGODNJAK HR2410010051760912003

    JAKOVLJE HR7710010051716312001

    JAKI HR0710010051716412007

    JALABET HR7210010051716512008

    JANJINA HR3110010051759912001

    JARMINA HR4010010051716612009

    JASENICE HR8410010051716712000

    JASENOVAC HR9510010051716812003

    JASTREBARSKO HR2010010051716912002

    JELENJE HR3110010051717012005

    JELSA HR3710010051717112001

    JESENJE HR0210010051755212000

    JOSIPDOL HR6410010051717212007

    KALI HR3210010051717312008

    KALINOVAC HR6910010051755912007

    KALNIK HR5910010051756012000

    KAMANJE HR8310010051762312009

    KANFANAR HR4410010051717512000

    KAPELA HR5510010051717612003

    KAPTOL HR7710010051717712002

    KARLOBAG HR6110010051717812006

    KARLOVAC HR1310010051717912004

    KAROJBA HR0810010051759612006

    KASTAV HR2410010051718012007

    KATELA HR8910010051718112008

    KATELIRLABINCICASTELLIERES.DOMENICA HR5710010051759712004

    KIJEVO HR0410010051718312000

    KISTANJE HR1510010051718412003

    KLAKAR HR3710010051718512002

    POREZ NA DOHODAK

    GRAD/OPINA IBAN

    KLANA HR2110010051718612006

    KLANJEC HR7010010051718712004

    KLENOVNIK HR4410010051718912001

    KLINASELO HR1710010051719012009

    KLIS HR7210010051719212003

    KLOTARIVANI HR9410010051719312002

    KLOTARPODRAVSKI HR7810010051719412006

    KNEEVIVINOGRADI HR3010010051719512004

    KNIN HR9510010051719612005

    KOLAN HR1810010051762212008

    KOMIA HR0410010051719712001

    KONAVLE HR3110010051719812007

    KONANICA HR9610010051719912008

    KONJINA HR0510010051720012004

    KOPRIVNICA HR7010010051720112005

    KOPRIVNIKIBREGI HR7610010051720212001

    KOPRIVNIKIIVANEC HR0610010051720312007

    KORULA HR7110010051720412008

    KOSTRENA HR1810010051753812002

    KOKA HR3910010051720512009

    KOTORIBA HR8310010051720612000

    KRALJEVECNASUTLI HR1910010051720812002

    KRALJEVICA HR0310010051720912006

    KRAPINA HR6310010051721112007

    KRAPINSKETOPLICE HR3110010051721212008

    KRAI HR0510010051753312007

    KRAVARSKO HR5310010051754512003

    KRI HR9610010051721312009

    KRIEVCI HR4310010051721412000

    KRK HR5410010051721512003

    KRNJAK HR7610010051721612002

    KRAN HR6010010051721712006

    KUKLJICA HR5810010051757212005

    KULANORINSKA HR7710010051721912005

    KUMROVEC HR1310010051755312003

    KUTINA HR8810010051722012008

    KUTJEVO HR5610010051722112009

    LABIN HR0310010051722212000

    LANIE HR1410010051722312003

    LASINJA HR2010010051722512006

    LASTOVO HR6910010051722612004

    LEEVICA HR4210010051758612003

    LEGRAD HR3710010051722712005

    LEKENIK HR4310010051722812001

    LEPOGLAVA HR7010010051722912007

  • 136

    7/16

    Uplatni rauni (za odreena javna davanja)

    Pro

    pis

    i

    POREZ NA DOHODAK

    GRAD/OPINA IBAN

    LEVANJSKAVARO HR6010010051723012000

    LIPIK HR7110010051723112003

    LIPOVLJANI HR9310010051723212002

    LIANEOSTROVIKE HR2910010051723412004

    LINJANLISIGNANO HR9410010051723512005

    LOBOR HR0310010051723612001

    LOKVE HR3010010051723712007

    LOKVIII HR6410010051758712002

    LOPAR HR3010010051762412000

    LOVAS HR6310010051723912009

    LOVINAC HR4210010051724012006

    LOVRAN HR5910010051724212005

    LOVRE HR6510010051724312001

    LUDBREG HR921001005