Upload
koblevoschool1
View
219
Download
0
Embed Size (px)
Citation preview
Презентація відкритого уроку
Літературне читання 2 клас
Вчитель Журба І.М. 2015 – 2016 н . р.
Мета:навчальна - розширювати знання учнів про
казку як жанр усної народної творчості; вчити розпізнавати такі твори з-поміж інших,
орієнтуватися в їх особливостях; ознайомити учнів з українською народною казкою «
Рукавичка», вчити визначати дійових осіб казки, головну думку, переказувати, читати в особах;розвивальна – розвивати вміння відтворювати
зміст прочитаного, висловлювати власну думку, зв’язне мовлення;
виховна – виховувати любов до усної народної творчості, цікавість до казок, співчуття,
прагнення жити в дружбі і злагоді.
Тип уроку: комбінований
Форма проведення: урок – подорож
Засоби навчання: підручник
комп’ютер, картки-блискавки маски тварин для інсценізації.
- Діти, а чи любите ви казки? - Сьогодні ми здійснимо подорож до казки. Але для цього нам доведеться подолати декілька перешкод на шляху, які приготували нам тваринки. Спробуємо?- А чого ви очікуєте від цієї подорожі? Про що вам хотілося б дізнатися, чого навчитися?
Організаційний момент
Перша перешкода – мовленнєва розминка
Мишка приготувала дихальні
вправи ;читання карток - блискавок
Жабка приготувала скоромовку
Біля баби баба сіла.Баба бабі бубоніла.
Бубоніла з півгодиниБаба бабі всі новини.
Перевірка домашнього завдання – друга перешкода
Вовчик просить висловити свою
думку:
Я хочу, щоб українська мова
розвивалась, тому…
Зайчик приготував питання.
Вправа « мікрофон»
Лисичка:Продовжіть рядки творів
Третю перешкоду створив Кабан
Завдання :
Прочитайте назву нового розділу. Поясніть, як ви її зрозуміли.
Сприймання й усвідомлення нового матеріалу
Що воно таке — казка?
Казка — це диво. Вона дає нам привід для роздумів, повчає, дарує багато радості.
Останню перешкоду приготував Ведмідь.
Завдання:Відгадати
загадку
Де ж усі сховались звірі? У якій такій квартирі?Дуже тісна, невеличка —Це чудова…
фізкультхвилинка
Ознайомлення з казкою
Словникова робота
Переказ відсутньої в підручнику частини казки.
Закріплення знаньПідготовка до
інсценізації казки
Інсценізація казки
Висновки. Робота з прислів’ями.
Підсумок уроку. Рефлексія.
- Скажіть, будь ласка, звірята, за якої умови ви зможете разом проживати в одній хатці в мирі й ладі?(Якщо будемо дружними, поважатимемо один одного). - Я подаю руку тому, хто згоден з цим.
Адже в народі кажуть:Яку дружбу заведеш, таке й життя поведеш. Живи так, щоб тобі було добре, а другим ще краще.