Click here to load reader

Veiling en Bazaar

Text of Veiling en Bazaar

  • 1. Veiling + Bazar mogelijk door: ..en veel fantastische schenkers/ vrijwilligers van deze kerk

2. 1 vlucht voor 2 personen met een Cessna boven Noord- Holland. Vertrek vanaf Hilversum. Route in overleg met de piloot. 3. Boorhamer voor boren en hakken. Merk KINZO, in doos 4. Prachtige nieuwe harde Trolleykoffer LIV (V&D) 5. Schilderij van Jouk Fris (1908-1993) voormalig docent schilderen aan de Jedelooschool. Zaandam van 1935- 1973. Voormalig organist in kerken. 2008 laatste tentoonstelling tgv 100e geboortejaar te Marken-Binnen met 350 belangstellenden. Afmeting schilderij 32 x 52. Voorstelling pauw 6. 7-delige prof. schroevendraaier set in een box Torx, en isolatieschroevendraaiers PH en SL. Merk Ironside, Kelfort. 7. SONY Compact System. Radio CD speler met boxen. 8. Design PIONEER 5-delige boxen set. Mooi geluid, donker mahonie en modern taupe/grijs 9. 3-D puzzel van borstbeeld. 180 schijven. 10. Een grote, afstand bestuurbare modelboot van ons kerklid Henk Brugman Afmeting 100 cm lang en 33 cm breed. 11. Professionele kwaliteit Kelfort plateautrap, 4 treden 12. Kappersbon (knippen) beschikbaar gesteld door HAPPY HAIR 13. Klus: 2 personen een halve dag plafond witten 14. Schilderij van Jouk Fris (1908-1993) Afmeting 42 x 52 cm. 15. Professionele 78-delige dopsleutel- en bitset, 16. voor kenners: Ferrari, 12 cilinder, 4,9 liter, blauw, 1980 Rit met een Ferrari, bouwjaar, duur van de rit van plm. 1 uur 1 volwassene en kind tot 8/9 jaar 17. DELL Laptop 14 inch Latitude E6400, met een Dual Core 4 gb. Intern geheugen processor en 80 gb harde schijf. Windows 7 voor overschrijven van oude bestanden 18. PHILIPS speakerset voor de computer 19. KAAS-Verrassingspakket 20. decoratieve kaars gemaakt door kerklid Joke Reijn 21. Voucher themataart gemaakt door Rosa Faber Voor uw verjaardag of partij in 2e helft 2014 22. Rondleiding 17e eeuwse oliemolen Het Pink koog aan de Zaan en het Molenmuseum voor 6 personen 23. Kavel 22 ratel-steeksleutelset vervallen 24. Koks: Annemieke Jaspers & Erik Visser vanaf: 20,= p/p, inclusief drankjes bied voor 1, 2 of meer personen 25. Voucher-klus voor 1 dag Klussenbedrijf De Vakman. Arjen Pronk zit bij U in de kerk ! 26. Welke kleding draagt u en welke past nu echt bij uw huid, uitstraling en bouw ? Kerklid Vera geeft u professioneel advies 27. Geen biedingen maar : schrijf u in ! Verbindingen maken met Wifi en Data- netwerken Standaard Apps. Surfen, E-mailen, adresboek en agenda Fotos Video en Muziek. Tablet koppelen aan Computer Printen vanaf je Tablet, etc, etc. 28. Kelfort Assortimentskist staalplaatschroeven + boorstaalplaat- schroeven 29. Voucher snoeiwerk in de tuin, tegels rechtleggen en/of straatje met hogedrukspuit reinigen: 4 man 4 uur 30. decoratieve set kaarsen handwerk van kerklid Joke Reijn 31. Voucher Autowassen, beschikbaar gesteld door JOVO bij KvdN 32. Hairstyler, klein model. Handig voor op reis. Nieuw. 33. Set kaarsen vervaardigd door Joke Reijn 34. Ratelring / steeksleutelset 35. Barbequevlees voor 5 personen 36. Reinigen dakkapel 2 man voor 2 uur 37. Voucher advies/+montage CV ketel excl. montagemateriaal 38. Een samowar Russische theemachine 39. Inbusseutelset in stalen wandhouder 40. Waardebepaling/taxatie woonhuis (+ 50 voor hypotheek) 41. Chrome Vanadium ringsteeksleutelset 42. 3e schilderij van Jouk Fris. Afmeting 27 x 37 cm 43. popnageltang in assortimentskist met 9 verschillende popnagels 44. Oude stoppenkast eruit en een veilige groepenkast erin! 1 nieuwe schakelkast merk ABB met 2x aardlekschakelaar + 4x automaat 16A eneen hoofdschakelaar. Aangelegd door Van Dalsem Electrotechniek 45. Chrome Vanadium dopsleutel set 8 t/m 19 mm in kunststof doos 46. Foto- en filmstatief merk VELBON 47. 3-luik. Marja Gerritsen is beeldend kunstenaar 48. Onverslijtbare, professionele kruiwagen [125 liter] merk Kelfort lichte schade 49. Professioneel consult / reparatie bij storing PC of laptop 50. Biedt aan: Biedt aan kavel 49 .. 51. Veel dank.. Ik verzeker jullie: alles wat jullie gedaan hebben voor een van de onaanzienlijksten van mijn broeders of zusters, dat hebben jullie voor Mij gedaan. Mattes 25:35-40