7
Інтегрований урок у 1 класі Зінтегровано : Навчання грамоти Тема. Закріплення звукового значення букви Фф. Опрацювання текстів «Жирафи» і «Жарт» Природознавство Тема. Тварини. Різноманітність тварин у природі. Мета: навчальна: закріпити знання учнів про букву Фф та її звукове значення; вправляти у виразному читанні текстів, усвідомлювати його зміст; збагачувати активний словниковий запас, зв’язне мовлення; ознайомити учнів з тваринним світом Африки , зокрема з життям жираф; розвивати: мовленнєву компетенцію учнів, творчі здібності, фантазію, уяву, естетичні смаки, спостережливість, допитливість; виховувати: бережливе ставлення до природи, любов до тварин. Хід уроку І. Організаційний момент Емоційне налаштування. Поверніться, усміхніться. Приготуйтесь працювати, Один одному допомагати. Тоді легко буде мандрувати І цікаве пізнавати. - Чи любите ви мандрувати? - Сьогодні ми помандруємо до Африки, а допоможе нам у цьому мудра тітонька Сова.

 · Web viewЇх дала французька мова І поставила умову, Аби кожне її слово Зберегло її вимову. Це відомий

  • Upload
    others

  • View
    22

  • Download
    0

Embed Size (px)

Citation preview

Інтегрований урок у 1 класі

Зінтегровано :

Навчання грамоти

Тема. Закріплення звукового значення букви Фф.

Опрацювання текстів «Жирафи» і «Жарт»

Природознавство

Тема. Тварини. Різноманітність тварин у природі.

Мета:• навчальна: закріпити знання учнів про букву Фф та її звукове значення; вправляти у виразному читанні текстів, усвідомлювати його зміст; збагачувати активний словниковий запас, зв’язне мовлення;ознайомити учнів з тваринним світом Африки , зокрема з життям жираф;• розвивати: мовленнєву компетенцію учнів, творчі здібності, фантазію, уяву, естетичні смаки, спостережливість, допитливість;• виховувати: бережливе ставлення до природи, любов до тварин.

Хід уроку

І. Організаційний моментЕмоційне налаштування.Поверніться, усміхніться.Приготуйтесь працювати,Один одному допомагати.Тоді легко буде мандрувати І цікаве пізнавати.

- Чи любите ви мандрувати?- Сьогодні ми помандруємо до Африки, а допоможе нам у цьому мудра тітонька

Сова.

-

А ось і перші завдання від неї.II. Мотивація навчальної діяльності учнів.1. Повторення та закріплення вивченого матеріалу 2.Мовленнєва розминка. Робота над скоромовкою

Звуко-буквенний аналіз слів.

2. Гра «Хто добре чує звук [ф]?»

3. Гра «Продовж ряд»Фламінго, футбол, Фома, фея, фрак, фара, фікус, фонтан, фабрика...

5. Гра «Букви розгубилися»

Словникова скарбничкаЇх дала французька моваІ поставила умову,Аби кожне її словоЗберегло її вимову.Це відомий всім портфель.М´ясна кулька – фрикадель.М’яке крісло звуть фотельЖитло для гостей – це готель.

6. Гра «Третій зайвий».Фазан, фарфор, фламінго.Фермер, флокса, фіалка.

Загадка Дуже довга в неї шия, Ще й смугаста, як у змія. І тому через паркан Заглядає, ніби кран. (Жирафа)

III. Робота за букварем (с. 134–145)

1.  Опрацювання тексту «Жирафи»1)  Читання оповідання вчителем.— Які тварини жирафи?2)  Читання оповідання учнями «ланцюжком».3)  Вибіркове читання.— Прочитайте ті рядки в творі:- де говориться, що жирафи — найвищі тварини у світі.- як спить жирафа?- що їсть жирафа?— де живуть жирафи?4)  Гра «Читає Незнайко».

Учитель  читає  речення,  навмисно  замінюючи  в  ньому  слова, учні  відшукують речення і читають його без «помилки».Жирафи — найнижчі (найвищі) тварини у світі. Між їхніми задніми (передніми) ногами вільно може стати навіть доросла людина.Спить жирафа лежачи (стоячи). Іноді кладе голову між листям (гілками), щоб не впасти. жирафи  дуже  коротка  (довга)  шия  і  язик.  Тому  вона  може  дістати смачний листочок з будь-якого низького (високого) дерева.Фізхвилинка

- Окрім жираф у Африці мешкають безліч тварин.

Погляньте на екран та назвіть відомих вам тварин.

Робота в парах(Дітям роздаються додатки.)

- Відшукайте та розфарбуйте тварин Африки.

Звичайно тваринам краще живеться на волі у тому краї де вони народжуються, аледля того, щоб люди могли бачити тварин різних широт створюють зоопарки.3.  Опрацювання тексту «Жарт»1)  Читання оповідання вчителем (учні слухають).— Де відбувалася подія?— Прочитайте  оповідання  самостійно  і  приготуйтеся  відповісти,  що в ньому жартівливого.2)  Робота над виразністю читання і відпрацювання інтонації під час читання питальних та окличних речень у діалозі.3. Читання діалогу за особами. IV. Підсумок уроку- Чим запам´яталася вам мандрівка? - Де нам вдалося побувати? - Що нового дізналися?А зараз мудра Сова підготувала для вас сюрприз.(перегляд мультика від тітоньки Сови)

Використані джерела:

інтернетресурси

https://urok-ua.com/urok f/https://yandex.ua/images/search?img WREkI%2F0.jpg&text=жираф