2
Novi preokret Zvezde za tri boda protiv Čukaričkog S. Milićević / D. Nikolić | 12. 08. 2015. - 20:54h 20:51h | Foto: A. Dimitrijević | Komentara: 274 Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u jednom od dva derbija petog kola Superlige Srbije Čukarički sa 3:1, i to posle velikog preokreta u drugom poluvremenu, u kojem su nadoknadili gol zaostatka. Apsolutni junak crveno-belih bio je levi bek Luis Ibanjez, koji je prvo dva puta zatresao mrežu golmana Stevanovića, a potom i asistirao Kataiju za konačan rezultat. Imaće međutim „brđani” za čime da žale, jer su bili bolji rival posle prvih 45 minuta, vodili su, ali je onda defanzivac Marko Ranđelović napravio dva neoprezna prekršaja, za slobodan udarac na ivici šesnaesterca, a potom i jedanaesterac, pa će može slobodno da ponese i epitet tragičara Čukaričkog. Pročitajte još Božović posle novog preokreta: Igra u drugom delu je bila mnogo simpatičnija

blic 1

Embed Size (px)

DESCRIPTION

ahah

Citation preview

Novi preokret Zvezde za tri boda protiv ukarikogS. Milievi / D. Nikoli | 12. 08. 2015. - 20:54h 20:51h | Foto: A. Dimitrijevi | Komet!r!: 2"4Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u jednom od dva derbija petog kola Superlige Srbije ukariki sa 3:1, i to posle velikog preokreta u drugom poluvremenu, u kojem su nadoknadili gol zaostatka!psolutni junak "rveno#beli$ bio je levi bek %uis &banjez, koji je prvo dva puta zatresao mre'u golmana Stevanovi(a, a potom i asistirao )ataiju za konaan rezultat &ma(e me*utim +br*ani, za ime da 'ale, jer su bili boljirival posle prvi$ -. minuta, vodili su, ali je onda de/anziva"0arko 1an*elovi( napravio dva neoprezna prekr2aja, zaslobodan udara" na ivi"i 2esnaester"a, a potom ijedanaestera", pa (e mo'e slobodno da ponese i epitettragiara ukarikog 3ol )ataija u /ini2u bio je samo epilog mnogo bolje Zvezdine igre u nastavku, odnosno velikog pada gostuju(eg tima, pa su "rveno#beli apsolutno zaslu'eno osvojili tri boda & to, kao i pret$odna dva puta ove sezone, protiv 4F) 5eograda i 6o'dov"a # preokretom u drugom poluvremenu Prvo poluvreme: Otvorena borba i odlina kontra "brana"Proitajte jo #o$ovi %o&le ovo' %reokret!: ('r! ) *r)'om *el) je +il! mo'o &im%!ti,ij!