43
Урок № 51 Тема: Покритонасінні (Квіткові). Мета: навчальна мобілізувати знання учнів про різноманітність рослин, продовжити формува ти уявлення учнів про покритонасінні як найвищий відділ у розвитку рослинного світу, повторити та узагальнити знання учнів про особливості будови та життєдіяльності покритонасінних рослин, ознайомити з особливостями їхньої класифікації, навчити порівнювати рослини Класу Однодольні та Класу Дводольні ; розвивальна розвивати вміння і навички роботи з таблицями, малюнками, схемами, логічне мислення , вміння пошуку причинно- наслідкових зв’язків , комунікативної компетентності ; виховна виховувати екологічну свідомість , доброзичливість, культуру спілкування . Тип уроку: комбінований Обладнання та матеріали: муляжі квіток, таблиці «Будова насіння», «Кореневі системи», «Жилкування листків» тощо, рослини та гербарні зразки представників Відділу Покритонасінні, листівки, картини, слайди, діафільм «Покритонасінні». Основні терміни й поняття: вегетативні органи (корінь, пагін); генеративні органи (квітка, плід, насіння), видозміни пагонів (кореневище, цибулина, бульба), подвійне запліднення, покритонасінні, однодольні, дводольні Хід уроку І. Організація класу (1 хв) ІІ. Актуалізація і корекція опорних знань (15 хв) (Перевірка виконання учнями домашнього завдання практичного характеру; перевірка, оцінка і корекція раніше засвоєних знань, навичок і вмінь; відтворення і корекція опорних знань учнів) . Тестова перевірка знань : 1. Що таке спора? а) одноклітинни й орган нестатевого розмноження ; б) одноклітинни й орган статевого розмноження ; в) багатоклітинни й орган нестатевого розмноження; г) багатоклітинни й орган статевого розмноження . 2. Що таке насінина? а) одноклітинни й орган нестатевого розмноження ; б) одноклітинни й орган статевого розмноження ; в) багатоклітинни й орган нестатевого розмноження; г) багатоклітинни й орган статевого розмноження .

pm-koippo.edukit.kr.uapm-koippo.edukit.kr.ua/Files/downloads/Бармак плани...  · Web viewПшениця, жито, овес, кукурудза, ячмінь, рис та

  • Upload
    lambao

  • View
    236

  • Download
    10

Embed Size (px)

Citation preview

51

: ().

:

, , , , ;

, , , , - , ;

, , .

:

: , , , , , , , , .

: (, ); (, , ), (, , ), , , ,

. (1 )

. (15 )

( ; , , ; ).

:

1. ?

) ;

) ;

) ;

) .

2. ?

) ;

) ;

) ;

) .

3. ?

) ;

) ;

) ;

) .

4. :

) ;

) ;

) ;

) .

5. :

) , , ;

) , , ;

) , , ;

) , , .

6. , :

) ;

) ;

) ;

) .

7. :

) ;

) ;

) ;

) ;

) .

8. :

) ;

) ;

) , ;

) .

9. , :

) -;

) ;

) ;

) .

10. :

) ;

) ;

) .

11. :

. , (2 )

:

? ()

, , .

(). ( ).

V. (17 )

1. .

2. .

3.

1.

, :

1. :

) :

: , ;

: , ;

)

,

,

2.

3. : , ,

, ,

4. ,

,

5.

,

6.

,

185000 , 65000

2.

. ?

, 1, 2. : .

.

3.

, :

( ),

, ,

,

,

-

-

-

:

.

, , ;

, , , , ;

;

4 4 4+2 1 ..

V. , (5)

.

, : 1 , 2 ( ):

1. .

2. .

3. , .

4. .

5. .

6. .

7. .

8. .

9. .

10. .

11. .

12. .

13. .

14. .

15. .

16. .

17. .

18. .

19. .

20. .

21. .

V. (2 )

V. (2 )

V. : (1)

) :

45;

;

. 169-170

) , :

, , , , , , , .

52

: ().

:

, , , .

, , , , , , - , ;

, , .

: , .

: , , , .

: , , , , , , , , , , .

. (1 )

. , (10 )

( ; , , ; ).

:

1. :

. , (2 )

:

, , , ? ?

, (). ( ).

, , , .

V. , (22 )

, :

1. :

2. , , , .

:

V. (5)

:

1. .

2. ?

3. ?

4. , , ? .

5. , , ? .

V. (2 )

V. (2 )

V. : (1)

) :

45;

) , :

- .

53

: , () .

:

, , , , , , ,

, , , ,

, , .

: .

: , , , , ( ) , .

: (, ); (, , ), , , , , , .

. (1 )

. (10 )

( ; , , ; ).

:

1. , . ().

2. , , . ().

3. . ().

4. , . ( ).

5. , . (, , , ).

6. . ().

7. , . ().

8. , , . ()

9. . ().

10. , . ().

11. :

) ;

) ;

) ;

) ;

) ;

) .

. , (2 )

:

, , ?

, , ?

, , () . ( ).

, .

V. 3 (27 )

. , () .

: , () ; .

: , , , , , ; , , .

:

1. . (, , ) ( , ). . .

2. . (, , , ) ( ). . .

3. . . . , . .

4. .

, .

,

5. :

1) , ;

2) , ;

3) ?

();

();

;

;

;

K, (Calyx) ;

C, (Corolla) ;

P ;

G (Gynoeceum) ;

(Androeceum) ;

(5) ;

( ) ;

+ .

V. (2 )

V. (2 )

V. : (1)

) :

40- 45;

: .

) , :

54

: ( , , ). :

, , , ;

, , , , , - ,

, , .

:

: , , , , .

: , , , , , , , , , , , , .

. (1 )

. (3 )

( ; , , ; ).

:

1. ?

2. ?

3. ?

. , (3 )

:

( ):

1. ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

( , )

( , , ). ( ).

V. (13 )

1. .

2. .

3. .

4. .

1. .

. . , , ? (, ). , ? ?

, . (, , , , , , , , ).

(, -). , : , , , , .

, , , , , , .

, , , ,

, , , ..

:

-, , , .

( ):

( );

( );

( )

2. .

:

, ,

, ,

,

() :

, 12 (, , )

, 12 (, , )

().

().

().

( ).

, - (, ).

3. .

-50 .

( )

(, )

(, )

().

().

().

( )

4. .

( , , , )

: , ,

( , , , , , )

. .

(, , , , )

, , (, , ).

( ).

( ).

().

V. , (18)

4.

. , .

: , , . , .

: - , , , .

:

1. . , :

) : ;

) : , , ;

) : `, `, `, , , , ;

) .

2. :

.

: , , .

()

, , , ` .

, ,

, , , . , .. .

4. :

:

) ?

) ?

V. , (5)

:

) ;

) ;

) .

V. (1 )

V. : (1)

) :

47;

;

. 177

) , : : , , .

55

: . .

:

, , , ;

, , , - , , ;

, , .

: , .

: , , , , , , , , , .

: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

. (1 )

. (5 )

( , ).

, , . , , , , .

. (9 )

( , )

1.

2.

3.

4.

6.

7.

8.

9. ,

10.

11.

12.

13.

14.

. , (5 )

:

? ()

? ( : , , ; : , , ).

, , .

. . ( ).

V. (17 )

1. .

2. .

3. .

4. .

1.

,

:

.

.

,

:

, .

, .

3

, :

, .

.

. 170 .

. , 26 , 18 , 300.

2.

. - , , , , .

. 30 , 50 .

,

:

, , , -

, , -,

,

,

:

, .

( ):

1. : , , .

2. : , .

3. : , .

4. : , , .

5. , .

( ).

, , .

.

, - ;

, .

, ;

.

3. .

:

( )

( )

, , . : , .. . . . : , , .

, , : , .

;

, (, );

4.

( , ).

, .

V. , (5)

.

, : 1 ; 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ( ):

, ;

, , ;

;

, ;

, , ;

, , ;

, ;

, , ;

, , :

;

, , ;

.

V. (1 )

V. (1 )

V. : (1)

) :

48-49;

;

. 183, 186

) , :

56

: . . .

:

, , , , ;

, , , , , ;

, .

:

: , - , , , , , , , , , .

: , , , , .

. (1 )

. (12 )

1. .

. , , . .

.

.

: , !

, , , ,

, , !

!

, .

.

.

(. , , , , , , . , . ..).

2. .

.

, , , ;

, , ;

;

V , , .

(. , , , ; , , ; , ; V , , )

. , (3 )

, .

, , , ?

, ?

, , .

. . . ( ).

V. (15 )

1. .

2. .

3. .

1. .

. :

;

;

;

;

;

;

( );

;

;

;

;

(, ) .

, 50-60% , .

2. .

, :

;

;

;

;

;

, , , , ;

;

;

;

;

;

, ;

(, );

-

, , , .

, , , , .

, , , , , .

, , , , .

, , , , , , .

, , , , , , .

. 1000 , 200 . .

, , , , .

, , .

--, , , .

, , , , .

, , , , .

, , , , , .

;

, .

3.

, , . , . . , , , , ( , , ).

, , , -, , , .

, , , .

, , , , , .

1980 , 1996 , 2009 .

, , (-, ). 17.

, , - .

, .

V. , (9 )

. .

V. (2 )

V. (2 )

V. : (1)

) :

46, 50;

;

. 173, 190

) , :

;

20 . , (), , . 300 .

10000 , 500 .

57

: .

:

, , , , ;

, , , , , ;

, , .

: , .

: ( ).

: , , , , , , , -.

: , , , , , .

.

, , , , . .

, , , , , . , . , . -.

, .

.

1. (, , )

2. .

3. .

4. .

.

1. .

2. -:

-

1) .

2) .

3) .

4) , .

5) .

6) ? , ?

7) , .

8) , .

. , ,

V.

58

:

:

, ;

, , ;

, .

: , , .

: , - , , , , , , , , .

: , , , , , .

. (1 ).

. , (2 )

, . ?

. .

1. (7).

.

.

2. (8).

. (: , , ..). , .

3. (8):

) :

) :

1. - ;

2. ;

3. ;

4. ;

5. .

V. (17)

1

( 0,5 )

1. ?

) , ) .

2. ?

) , ) .

3. ?

) , ) .

4. ?

) , ) .

5. ?

) , ) .

6. ?

) , ) .

( 1 )

1. :

) ;

) ;

) ;

) ?

2. :

: , , , , , , .

3. :

) , , ;

) , ;

) , , , ;

) , , , .

( 1 )

1. , :

1.

2.

3.

4.

2. .

3. .

V (3 )

:

1. .

2. .

3. .

2

( 0,5 )

1. ?

) , ) .

2. ?

) , ) .

3. ?

) , ) .

4. , , ?

) , ) .

5. ?

) , ) .

6. ?

) , ) .

( 1 )

1. ?

) ;

) ;

) ;

) .

2. :

: , , , , , .

3. :

) ;

) ;

) ;

) .

( 1 )

1. , ( 1 ):

1.

2.

3.

4.

2. .

3. .

V (3 )

:

1. .

2. , .

3. . .

V. (1)

V. (1):

) :

40-50;

) , :

.