vv v
v
v
v
v
vv v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
vv
v
v
v v
vv
v
v
vv
v
v
v
v
v
vv
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
vv
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
w
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
vv
v
w
v
v
w
vv
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v v
v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v®v
®v®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v
®v®v
Gölja
Hanerik
Kolstad
Almstad
Karslund
Kulefall
Ullstorp
Kullborg
Dalängen
Bleckstad
Västtomta
Sundsberg
Tallbacken
Bodavägen
Lövstadberg
Skattgården Stjärneborg
RamunderskolanBjörhagaskolan
Stintorp vägkors
Östra Ryds skola
Kulefalls vägkors
Björsätters vägkors
Malmsdal (Björnfall)
Söderköping Resecentrum
Ö s t r a R y dÖ s t r a R y d
S ö d e r k ö p i n gS ö d e r k ö p i n gV ä s t r a H u s b yV ä s t r a H u s b y
Datum: 2018-08-13
®v Hållplats skolskjuts
Övriga skolskjutslinjer
X Trafikerar hållplatsen- Trafikerar inte hållplatsen
Hållplats Må-Fr Må-Fr Må-FrSöderköping RC 07:50 14:35 15:55Björhagaskolan - 14:25 -Ramunderskolan - 14:37 15:57Kullborg 07:58 14:38 15:58Kolstad - - -Bleckstad - - -Tallbacken - - -Björsätters vägkors 08:03 - -Västtomta - - -Stintorp vägkors - 14:48 16:08Malmsdal (Björnfall) 08:09 - -Dalängen - - -Stjärneborg 08:10 - -Sundsberg 08:11 - -Gölja - - -Kulefall 08:12 - -Almstad 08:13 - -Kulefalls vägkors 08:15 14:55
16:15
Hanerik - - -Lövstadberg - - -Karslund - - -Skattgården 08:17 - -Ullstorp - - -Bodavägen - - -Östra Ryds skola 08:25 15:05 16:20
Linje: Östra Ryd 1, Söderköpings RC - Östra Ryds skola
Hållplats Må-Fr Må, Ti, To On Fr Må-FrÖstra Ryds skola 07:10 13:50 13:25 13:40 15:05Bodavägen 07:11 - - - -Ullstorp - - - - -Skattgården 07:13 13:55 13:30 13:45 15:10Karslund - - - - -Lövstadberg - - - - -Hanerik - - - - -Kulefalls vägkors 07:18 14:00 13:35 13:50 15:15
Almstad - - - - -Kulefall - - - - -Gölja - - - - -Sundsberg 07:22 14:04 13:39 13:54 15:19Stjärneborg - - - - -Dalängen - - - - -Malmsdal (Björnfall) - - - - -Stintorp vägkors 07:26 14:08 13:43 13:58 15:23 Västtomta - - - - -Björsätters vägkors 07:30 - - - -Tallbacken 07:31 - - - -Bleckstad 07:32 - - - -Kolstad - - - - -Kullborg 07:35 14:15 13:50 14:05 15:30Ramunderskolan 07:38 - - - -Björhagaskolan 07:40 - - - -Söderköping RC 07:50 14:20 13:55 14:10 15:35
Linje: Östra Ryd 1, Östra Ryds skola - Söderköpings RC
Beskrivning körväg