2
УРОК в темі № 10 Тема. Систематизація знань. Підготовка до контрольної роботи Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів про найпростіші геометричні фігури та їх властивості, про означення, властивості суміжних та вертикальних кутів; а також про означення, ознаки та властивості паралельних прямих; повторити алгоритми розв'язування типових задач на застосування вивчених теоретичних відомостей, та розглянути випадки застосування вивченої теорії в нестандартних ситуаціях. Тип уроку: узагальнення і систематизації знань і вмінь. Хід уроку І. Організаційний етап ІІ. Перевірка домашнього завдання №215 №218 №220

mathurok · Web view2019/07/10  · Домашнє завдання Виконати домашню самостійну роботу 2, стор.57 Author Пользователь

  • Upload
    others

  • View
    3

  • Download
    0

Embed Size (px)

Citation preview

Page 1: mathurok · Web view2019/07/10  · Домашнє завдання Виконати домашню самостійну роботу 2, стор.57 Author Пользователь

УРОК в темі № 10Тема. Систематизація знань. Підготовка до контрольної роботиМета: узагальнити та систематизувати знання учнів про найпростіші

геометричні фігури та їх властивості, про означення, властивості суміжних та вертикальних кутів; а також про означення, ознаки та властивості паралельних прямих; повторити алгоритми розв'язування типових задач на застосування вивчених теоретичних відомостей, та розглянути випадки застосування вивченої теорії в нестандартних ситуаціях.

Тип уроку: узагальнення і систематизації знань і вмінь. Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Перевірка домашнього завдання №215

№218

№220

III. Формулювання мети і завдань уроку Цей урок є останнім перед тематичною контрольною роботою; мета уроку

зумовлена самим місцем уроку в темі.

Page 2: mathurok · Web view2019/07/10  · Домашнє завдання Виконати домашню самостійну роботу 2, стор.57 Author Пользователь

IV. Систематизація і узагальнення знань та умінь учнів Завдання для перевірки знань: стор.59. Письмово: №2, 7, 9,10.V. Підсумок уроку

На цьому етапі бажано, щоб учні свідомо й критично переглянули пройдений матеріал, визначили той, що вони засвоїли добре, і той матеріал, що потребує додаткового опрацювання вдома.

VI. Домашнє завдання Виконати домашню самостійну роботу №2, стор.57