Embed Size (px)

DESCRIPTION

fudbalska analiza

Citation preview

Posle 3:0 u Cekoj, Viktorija je slavila i na novosadskom Karadordu sa 2:0 i tako bez problema prola dalje.Iako su Lale odigrale odlicno cele kvalifikacije u kojima su razbili jednu Sampdoriju, nisu imale snage za novi podvig.Mec u Novom Sadu poceo je velikom inicijativom domacih pretio je Mirko Ivanic, pogodio i stativu, ali je onda u 19. minutuOn je posle solo akcije snano utirao sa vrha esnesterca i kada su svi na stadionu pomislili da Vojvodina dolazi do rezultatske prednosti, lopta je pogodila stativu i odbila se u polje.Ni pun minut nakon to je Ivanic pogodio stativu gosti su doli u vodstvo i to na najbizarniji moguci nacin autogolom Igora urica.Kapiten gostiju David Limberski je posle brzog kontranapada centrirao sa leve strane u srce esnaesterca Vojvodine, na loptu je natrcao uric i nespretno je telom ubacio u sopstvenu mreu.Nakon primljenog gola domaci tim je nastavio sa inicijativom, a najbolju ansu do kraja poluvremena imali su Oegovic i Babic, ali su se "posvadali" oko lopte i tako su propustili lepu priliku za izjednacenje.Drugo poluvreme otvoreno je sjajnom ansom Viktorije koja je, samo to se krenulo sa centra, mogla da udvostruci prednost. Kolar je u kaznenom prostoru Vojvodine dobro glavom zahvatio loptu posle centaruta Kopica, ali je golman Vojvodine Srdan akula fantasticnom paradom uspeo da sacuva mreu izbacivi u korner loptu koja je ila pod precku.