8
Тема: Біблійна легенда «Каїн та Авель». Складання характеристики братів. Мета: Продовжити знайомити учнів із біблійними легендами, ділити текст на частини і передбачати наслідки подій;розвивати техніку читання, уміння працювати над художніми засобами, швидкість та виразність читання; виховувати позитивні риси характеру, уміння передавати своє ставлення до прочитаного. Обладнання: Хід уроку І. Організація класу. Всі почули вже дзвінок - Він покликав на урок. Тож девіз наш пригадаймо І урок розпочинаймо! Учні (хором): Виразно читаємо! Чітко відповідаємо! Мову свою розвиваємо! ІІ. Мовна розминка. Слово мудреця. 1. Вчитель читає напам’ять вірш. - Пропоную розпочати урок зі слів мудреця, який звертається до нас: …живи, добро звершай Та нагород за це не вимагай. Лише в добро і вищу правду віра Людину відрізня від мавпи й звіра. Нехай ця істина стара: Людина починається з добра. 2.Вправа «Незакінчене речення» слайд - Закінчіть речення, яке мудрець залишив для нас незакінченим. Добра людина… Зла людина… - Що для вас означає слово «Добро»?(Слайд ) Це все хороше, добре, красиве. Наприклад, весна, сонце, посмішка, мама… - Доберіть антонім до слова добро.

Конспект Уроку Читання 4 Клас

Embed Size (px)

DESCRIPTION

ЗОШ №65

Citation preview

: . .: , ; , , ; , .:

. . - . ! (): ! ! !. . .1. . , :, . . : . 2. , . - ?( ) , , . , , , , - .

- ? : , , - , , , , . . , . . . 1. , . .2. . . - .3. ?V. . .1. . , , , , , , , . , .2. . , , ?3. . , , . , . . . . , . . . , , . . . .4. . ? ? ? . , ? ? ( ) ? ? . , ? (. , ) , ? (. , ) ? ? ? . ? ? ? (. , , , , .) . ... . , . ? , ? , ? . , ? ? ? ? ? , , , . , .5. . . ? . ? , .6. . . , . ( . , , . . , , .). , ? ? ? ? . , ,, , ? ? . , ? ? . ? ? , () ? ? , , . , . ? 7. . 1. ? 2. ? ?3. , , ?4. ?5. -? V. . - .- . ( )- , - ? .

65

.

: . .

- 2014 -, .

,

. . , , .

. .

1. ? 2. ? ?3. , , ?4. ?5. -?