9
МЕТА: Формувати вміння і навички розв’язувати приклади на додавання і віднімання, порівнювати числа в межах 10, розв’язувати прості задачі; закріпити нумерацію чисел в межах 10, назви геометричних фігур. Розвивати мову, пам'ять, логічне мислення. Виховувати почуття дружби, взаємодопомоги, любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього. ХІД ЗАНЯТТЯ 1. Організаційний момент. Встановлення режиму підсилення: - Як ви мене чуєте ? - Ти мене чуєш, Дмитре? - Як ти мене чуєш, Оленко? - Віталику, ти мене чуєш добре? - Кого я назвала? Повтори, Олю. - Яке буде заняття? - Що будемо робити? 11. Фонетична ритміка. 1. Цільова установка. - Який черговий звук? - Черговий звук Т. 2. Робота з профілем звука, артикуляційні вправи. 3. Промовляння звука Т за допомогою рухів. Вихідне положення: Встати, ноги разом, руки зігнуті на рівні грудей, лікті опущені. Різкі рухи /як удар/ поперемінне то правою то лівою рукою, яку зігнуто в кулак: униз і в бік при одночасному вимовлянні складу ТА. 4.Промовляння складів з рухами. ТА ТО ТУ ТІ ТЕ 5. Робота над голосом і ритмом. татаТАТУ туту тиТИти тотоТОТЕтететіТІті 6.Робота над мовним диханням. Тататататататата Тотототототото 7. Робота над реченням…танцює… танцюють…

відкрите заняття додавання і віднімання

Embed Size (px)

Citation preview

Page 1: відкрите заняття  додавання і віднімання

МЕТА: Формувати вміння і навички розв’язувати приклади на додавання і віднімання, порівнювати числа в межах 10, розв’язувати прості задачі; закріпити нумерацію чисел в межах 10, назви геометричних фігур. Розвивати мову, пам'ять, логічне мислення. Виховувати почуття дружби, взаємодопомоги, любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього.

ХІД ЗАНЯТТЯ1. Організаційний момент.Встановлення режиму підсилення:- Як ви мене чуєте ?- Ти мене чуєш, Дмитре?- Як ти мене чуєш, Оленко?- Віталику, ти мене чуєш добре?- Кого я назвала? Повтори, Олю.- Яке буде заняття?- Що будемо робити?

11. Фонетична ритміка. 1. Цільова установка. - Який черговий звук? - Черговий звук Т. 2. Робота з профілем звука, артикуляційні вправи. 3. Промовляння звука Т за допомогою рухів. Вихідне положення: Встати, ноги разом, руки зігнуті на рівні грудей, лікті опущені. Різкі рухи /як удар/ поперемінне то правою то лівою рукою, яку зігнуто в кулак: униз і в бік при одночасному вимовлянні складу ТА. 4.Промовляння складів з рухами. ТА ТО ТУ ТІ ТЕ 5. Робота над голосом і ритмом. татаТАТУ туту тиТИти тотоТОТЕтететіТІті

6.Робота над мовним диханням. Тататататататата Тотототототото7. Робота над реченням…танцює… танцюють…8. Підсумок фонетичної ритміки.

111. Мовна хвилинка.- Яка пора року?- Який зараз місяць?- Яка погода?

Так надворі тепло, гарно. І сьогодні я розповім вам, що трапилось одного весняного сонячного дня. Отже слухаємо.. Жили - були дід та баба. Одного разу дід просить бабу спекти Колобка. Послухала баба діда, принесла борошно і замісила тісто…

Page 2: відкрите заняття  додавання і віднімання

1У. Пальчикова гімнастика.

Імітування рухів замішування тіста та випікання колобка. Випекла баба Колобка і поставила його на вікні. А Колобок був дуже допитливий, зістрибнув він з вікна і покотився дорогою…

У. Усний рахунок.1. Ребус.

А дізнаємось ми як називається ця казка, коли розгадаємо ребус. Поставте цифри по порядку і прочитайте ребус. 6514372 ОБКОЛКО КОЛОБОКОтже, спекла баба Колобка і поклала на вікні, щоб прохолов. А він не послухався баби, та й покотився дорогою до лісу.

2. Пряма й обернена лічба в межах 10.

Page 3: відкрите заняття  додавання і віднімання

Покотився наш Колобок, а назустріч йому Заєць. Побачив Колобка та й каже: «Колобок, колобок, допоможи мені розв’язати задачі, а ні – то з’їм тебе!»

Розв’язування задач

Page 4: відкрите заняття  додавання і віднімання

Попрощався Колобок із Зайцем і покотився далі..А тут знову перешкода –Вовк заступив дорогу: «Колобок-Колобок, я тебе

з’їм, якщо не виконаєш моє завдання».Завдання. Назви дні тижня. Дидактична гра: «Що за чим?»

У11. Фізкультхвилинка.

- Колобок дуже задоволений ти, що ви виявилися справжніми друзями та запрошує вас потанцювати з ним. Звучить пісня «Дружба»

Діти, сприймаючи на слух музику, танцюють. Коли музика виключається, діти зупиняються.

Page 5: відкрите заняття  додавання і віднімання

Попрощався Колобок з Вовком та покотився далі. А назустріч йому Ведмідь: «Колобок-колобок, допоможи мені розв’язати приклади, а то з’їм тебе». Засумував Колобок, боїться, що з’їсть його Ведмідь. Діти, давайте допоможемо Колобку.

Розв’язування прикладів

Попрощався Колобок з Ведмедем і покотився далі. А тут нова зустріч – хитра Лисичка: «Колобок-Колобок, я тебе з’їм, якщо не виконаєш моє завдання».

Робота з геометричним матеріалом.

1. Гра «Склади з геометричних фігур задумане»2. Називання геометричних фігур.3. Виконання доручень.-Дай трикутник, квадрат..

Page 6: відкрите заняття  додавання і віднімання

Молодці діти, з вашою допомогою впорався Колобок і з останньою перешкодою на шляху.

Х1. Підсумок заняття.

Page 7: відкрите заняття  додавання і віднімання

ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ З МАТЕМАТИКИ

ПІДГОТУВАЛАВИХОВАТЕЛЬ ДНЗ «КОЛОСОК»

КОЛТУНОВА С.А.